.

DO OWOCÓW WARZYW I ZIÓŁ

Nawóz do warzyw w płynie, granulowany, nawóz do ziół, nawóz do owoców. Nawożenie pomidorów. Nawozy do borówki amerykańskiej wysokiej, nawóz do truskawek, do ogórków, roślin dyniowatych, winorośli. Nawóz interwencyjny magiczna siła Substral do owoców i warzyw. Nawozy Substral, Vila yara, Florovit, Agrecol. Odżywka do ziół Compo aplikator. Śląskie. Sklep ogrodniczy internetowy AGRO PROJEKT.

Aktywne filtry

Zaspokaja potrzeby pokarmowe wszelkich gatunków roślin zielarskich uprawianych zarówno dla celów leczniczych, jak i kulinarnych. Może być stosowany do nawożenia ziół również w kompozycjach z innymi roślinami.
Szybki podgląd
Innowacyjna odżywka COMPO przeznaczona do regeneracji roślin. Dzięki specjalnej formule znacząco poprawia kondycję roślin i wzmacnia ich system korzeniowy. Regularne stosowanie zapewnia bujne i prawidłowo wybarwione kwiaty.
Szybki podgląd
Wieloskładnikowy, mineralny nawóz doglebowy, przeznaczony do pogłównego dokarmiania borówek w pierwszym roku po posadzeniu i w dalszych latach uprawy. Ważną zaletą Florovitu do borówek jest zdolność zakwaszania gleby.
Szybki podgląd
Granulowany, kompleksowy nawóz ogrodniczy do pomidorów i papryki.
Szybki podgląd
Wieloskładnikowy nawóz doglebowy przeznaczony do pogłównego dokarmiania truskawek uprawianych metodą tradycyjną lub pod folią.
Szybki podgląd
Substral Magiczna Siła do borówek to specjalistyczny nawóz interwencyjny o profesjonalnej jakości - wpływa on na obfite kwitnienie borówki amerykańskiej.
Szybki podgląd
Najwyższej jakości granulowany nawóz przeznaczony do nawożenia borówek, żurawin i innych roślin kwaśnolubnych.
Szybki podgląd
Nawóz przeznaczony do pielęgnacji drzew i krzewów owocowych. Bogaty skład nawozu zapewnia, że rośliny zaopatrzone we wszystkie niezbędne składniki pokarmowe oraz mikroelementy owocują obficie, rodząc dorodne i smaczne owoce.
Szybki podgląd
Granulowany nawóz przeznaczony do nawożenia ogórków i wszelkich odmian roślin dyniowatych: cukinii, melonów, dyni, patisonów. Do upraw w glebie jak i pod osłonami (tunele, folie).
Szybki podgląd
Nawóz przeznaczony do pielęgnacji wszelkich odmian pomidorów i papryki uprawianych w glebie jak i podłożach torfowych czy kokosowych.
Szybki podgląd
Nawóz przeznaczony do nawożenia malin, jeżyn, winorośli i porzeczek. Zapewnia obfite owocowanie, gwarantując dostarczenie w krótkim czasie wszystkich niezbędnych składników pokarmowych i mikroelementów.
Szybki podgląd