Filtruj

Marka

Marka

.

DO STORCZYKÓW

Nawozy do storczyków. Nawóz do storczyków na kwitnienie, nawóz po przekwitnieniu, do regeneracji storczyków. Nawóz do storczyków aplikator, w pałeczkach, preparat, nawóz mineralny. Compo, Agrecol, Florovit, Substral. Śląskie. Sklep ogrodniczy internetowy AGRO PROJEKT.

Aktywne filtry

Łatwy w użyciu długotrwale działający nawóz wieloskładnikowy w postaci pałeczek przeznaczonych do nawożenia wszystkich odmian storczyków / orchidei.
Szybki podgląd
Przeznaczony do dolistnego stosowania. Daje efekt nawilżenia, tworząc optymalne warunki do wzrostu, rozwoju i kwitnienia storczyków. Ogranicza osadzanie się kurzu oraz zapobiega powstawaniu plam na liściach.
Szybki podgląd
Nawóz w formie koreczków – długo działający. Specjalny skład dopasowany do szczególnych wymagań orchidei. Uwalnia się aż przez 6 miesięcy dostarczając roślinie składników pokarmowych każdego dnia.
Szybki podgląd
Profesjonalne nawozy w płynie przeznaczone do specjalistycznych upraw domowych. Odpowiednio zbilansowany zestaw makro i mikroelementów spełnia wymogi każdej z grup roślin zapewniając zdrowy wzrost. Nakrętka ułatwia precyzyjne dozowanie nawozu.
Szybki podgląd
Nawóz w formie pałeczek - długo działający. Specjalny skłąd dopasowany do szczególnych wymagań storczyków. Pałeczki w przeciwieństwie do płynu, nie spływają z wodą na dno doniczki, lecz cały czas pozostają w strefie korzeniowej.
Szybki podgląd