.

SPECJALISTYCZNE

Nawozy specjalistyczne do warzyw i innych roślin. Nawóz zakwaszający glebę do borówek, hortensji, trawy, rododendronów, do iglaków. Hortensja niebieska. Mocznik, saletra amonowa, saletra wapniowa, saletrzak, siarczan amonu, siarczan magnezu, siarczan potasu, żelazo - antymech. Nawóz potasowy, magnezowy, wapniowy, azotowy. Florovit, Ogród Start. Nawozy obniżające i podwyższające ph gleby. Zakwaszanie i odkwaszanie gleby. Śląskie. Sklep ogrodniczy internetowy AGRO PROJEKT.

Aktywne filtry

Florovit nawóz zakwaszający skutecznie zakwasza podłoże (obniża pH) jednocześnie zapewniając odpowiednie warunki do rozwoju roślin kwaśnolubnych.
Szybki podgląd
Jest to nowoczesny nawóz, który szybko eliminuje niedobory siarki i magnezu w roślinach szklarniowych i ogrodowych. Jest całkowicie rozpuszczalny – nawozi w stanie płynnym w systemach kropelkowych i zraszających.
Szybki podgląd
Jest to produkt naturalny, wydobywany z naturalnych pokładów morskich. Granulowany. Stanowi idealne źródło potasu dla roślin wrażliwych na chlor (warzywa, rośliny jagodowe, ozdobne i iglaste), ponieważ zawiera niewielki ilości chlorków.
Szybki podgląd
Profesjonalny nawóz Magiczna Siła na bazie Peters Professional o dużej zawartości składników pokarmowych.
Szybki podgląd
Żelazo – Antymech jest nowoczesnym nawozem interwencyjnym przeznaczonym do likwidacji mchu w trawnikach. Trawa zasilona odpowiednią ilością żelaza nabiera pięknego żywego koloru.
Szybki podgląd