Filtruj

Marka

Marka

.

Aktywne filtry

Ukorzeniający nawóz do sadzonek zdrewniałych i półzdrewniałych. Wieloskładnikowy, krystaliczny ukorzeniający nawóz do stosowania podczas ukorzeniania roślin o pędach półzdrewniałych i zdrewniałych.
Szybki podgląd
Wieloskładnikowy, krystaliczny nawóz ukorzeniający do stosowania podczas ukorzeniania roślin o pędach zielonych. Wykorzystywany w procesach ukorzeniania wegetatywnego (z sadzonek, odnóżek) oraz generatywnego (z nasion).
Szybki podgląd
Specjalistyczny preparat przeznaczony do ukorzeniania sadzonek półzdrewniałych. Stwarza optymalne warunki do ich rozwoju i wytworzenia przez nie silnego i zdrowego systemu korzeniowego.
Szybki podgląd
Specjalistyczny preparat przeznaczony do ukorzeniania sadzonek zielnych. Stwarza optymalne warunki do ich rozwoju i wytworzenia przez nie silnego, zdrowego systemu korzeniowego.
Szybki podgląd
Dla roślin wrzosowatych (rododendron, azalia, wrzos, borówka). Mikoryza jest naturalną symbiozą roślin i grzybów. Prawie wszystkie rośliny potrzebują mikoryzy do prawidłowego wzrostu i rozwoju.
Szybki podgląd
19,00 zł 27,24 zł - 8,24 zł
Dawka dla 2 roślin. Raz w życiu rośliny. Mikoryza. Powszechne w naturze zjawisko współżycia rośliny i grzyba bytującego na korzeniach.
Szybki podgląd
Szczepionka ta nadaje się dla wszystkich warzyw, owoców, kwiatów i krzewów. 1000 razy zwiększa powierzchnię chłonną korzeni.
Szybki podgląd
Nowy Hydrożel + Ukorzeniacz do kwiatów balkonowych zapewnia długotrwałe utrzymywanie składników pokarmowych i wilgoci w podłożu. Idealny do sadzenia, przesadzania i regeneracji roślin.
Szybki podgląd