Filtruj

Marka

Marka

.

MIKORYZY I UKORZENIACZE

Ukorzeniacz do roślin. Ukorzeniacze do roślin zielonych, półzdrewniałych, zdrewniałych. Ukorzenianie w wodzie, w ziemi. Ukorzenianie winorośli, ukorzenianie róż, tui. Ukorzeniacz do truskawek i innych roślin. Mikoryza. Mikoryzy. Rozmnażanie roślin przez podział, z sadzonek wierzchołkowych, z sadzonek zdrewniałych, półzdrewniałych. Śląskie. Sklep ogrodniczy internetowy AGRO PROJEKT.

Aktywne filtry

Wieloskładnikowy, krystaliczny nawóz ukorzeniający do stosowania podczas ukorzeniania roślin o pędach zielonych. Wykorzystywany w procesach ukorzeniania wegetatywnego (z sadzonek, odnóżek) oraz generatywnego (z nasion).
Szybki podgląd
Specjalistyczny preparat przeznaczony do ukorzeniania sadzonek zdrewniałych. Stwarza optymalne warunki do ich rozwoju i wytworzenia przez nie silnego i zdrowego systemu korzeniowego.
Szybki podgląd
Specjalistyczny preparat przeznaczony do ukorzeniania sadzonek zielnych. Stwarza optymalne warunki do ich rozwoju i wytworzenia przez nie silnego, zdrowego systemu korzeniowego.
Szybki podgląd
Szczepionka ekto-mikoryzowa dla iglaków. Odpowiednia dla wszystkich roślin iglastych, w tym: jałowców, tuj, świerków, sosen, jodeł, cedrów oraz modrzewi.
Szybki podgląd
Szczepionka endo-mikoryzowa dla roślin wrzosowatych. Odpowiednia dla: rododendronów, azalii, wrzosów oraz borówek. Zawiera grzybnie endo-mikoryzowe specjalnie wyselekcjonowanych dla rododendronów i roślin wrzosowatych.
Szybki podgląd
Szczepionka endo-mikoryzowa do kwiatów, roślin ozdobnych i warzyw. Odpowiednia dla: pelargonii, petuni, róż, surfinii, roślin doniczkowych, krzewów ozdobnych, drzew liściastych, warzyw, drzewek owocowych, truskawek i innych.
Szybki podgląd
Dla roślin wrzosowatych (rododendron, azalia, wrzos, borówka). Mikoryza jest naturalną symbiozą roślin i grzybów. Prawie wszystkie rośliny potrzebują mikoryzy do prawidłowego wzrostu i rozwoju.
Szybki podgląd
16,98 zł 25,22 zł - 8,24 zł
Dawka dla 2 roślin. Raz w życiu rośliny. Mikoryza. Powszechne w naturze zjawisko współżycia rośliny i grzyba bytującego na korzeniach.
Szybki podgląd
Szczepionka ta nadaje się dla wszystkich warzyw, owoców, kwiatów i krzewów. 1000 razy zwiększa powierzchnię chłonną korzeni.
Szybki podgląd
Nowy Hydrożel + Ukorzeniacz do kwiatów balkonowych zapewnia długotrwałe utrzymywanie składników pokarmowych i wilgoci w podłożu. Idealny do sadzenia, przesadzania i regeneracji roślin.
Szybki podgląd