.

Lista produktów marki Compo

Compo Sana nawozy i ziemie. Compo zimowa ochrona, orchid power nawóz do storczyków, Compo BIO nawóz organiczny. Podłoża najwyższej jakości.

Compo Sana nawozy i ziemie. Compo zimowa ochrona, orchid power. Ziemia do ziół, ziemia uniwersalna. Compo BIO nawóz do borówek, organiczny nawóz do pomidorów, nawóz do trawników. Compo mech, nawóz do warzyw i owoców. Nawóz do ziół. Nawóz uniwersalny. Aplikator odżywka do roślin balkonowych, do roślin domowych, do ziół, Compo orchid 2w1. Podłoże do bonsai, do cytrusów, lawendy, orchidei. Compo podłoże super lekkie. Renowator do naprawy trawnika. Ziemia i nawóz do storczyków.

100% naturalnych składników, nawóz naturalnie ekologiczny, przeznaczony do wszystkich upraw warzywnych i owocowych, stosowany do upraw ekologicznych.
Szybki podgląd
Szczególny rodzaj podłoża do hodowli domowych, ogrodowych i balkonowych drzewek bonsai. GLINKA i startowa dawka nawozu zapewnia równomierne odżywianie roślin zgodnie z ich zapotrzebowaniem.
Szybki podgląd
COMPO BIO Ziemia do ziół jest podłożem idealnym do uprawy wszystkich gatunków ziół w ogrodnictwie. Doskonale nadaje się do uprawy bazylii, melisy, oregano, mięty, rozmarynu, tymianku, szałwii, cząbru, majeranku, kolendry, pietruszki, szczypiorku
Szybki podgląd