.

Lista produktów marki WOLF Garten

Wolf-Garten narzędzia ogrodnicze. Wolf Garten Sekator. Grabie, kultywator, grabki, trójząb, miotła, miotłograbie, motyka, nożyce do trawy, nożyce do bukszpanu, nożyce do żywopłotu. Pielnik do chwastów. Wolf-Garten piła do gałęzi. Skrobak do chwastów, spulchniacz doglebowy, szczotka. Wolf-Garten szpadel. Wertykulator, widełki, widły, wieszak do narzędzi, wyrywacz do chwastów. Wolf-Garten łopatka do kopania.

174,22 zł
Szybki podgląd
72,50 zł
Szybki podgląd
76,00 zł
Szybki podgląd
58,45 zł
Szybki podgląd
174,22 zł
Lekki i zwrotny wózek rozsiewający WE 330 firmy WOFL-Garten posiada szerokość rozrzutu wynoszącą 41 cm i nadaje się do rozrzucania wszelkiego rodzaju substancji (nasiona, nawóz oraz piasek).
Szybki podgląd
Funkcjonalny sekator wyposażony w ostrze pokryte powłoką antyadhezyjną i zintegrowaną sprężyną. Idealny do przycinania twardszych, suchych gałęzi i krzewów.
Szybki podgląd
Trzonek jesionowy ZM 140 multi-star® o długości 140 cm pasuje do wszystkich narzędzi multi-star® firmy WOLF-Garten. Wysokiej jakości uchwyt drewniany wykonany z drewna jesionu europejskiego jest bardzo solidny, stabilny i posiada certyfikat FSC®.
Szybki podgląd
Komfortowy wertykulator multi-star® UR-M3 z lekko pracującymi kołami oraz wahadłowym trybem pracy idealnie nadaje się do gruntownego czyszczenia małych trawników z mchu i filcu. Ostre i hartowane noże pracują zawsze precyzyjnie i niezawodnie.
Szybki podgląd
Komfortowy wertykulator multi-star® UG-M3 z wahadłowym trybem pracy idealnie nadaje się do gruntownego czyszczenia małych trawników z mchu i filcu. Ostre i hartowane noże pracują zawsze precyzyjnie i niezawodnie.
Szybki podgląd
Dzięki zastosowaniu flancownika automatycznego FH-N firmy WOLF-Garten sadzenie przebiega bardzo łatwo. Doskonale sadzi się cebulki o średnicy do 6 cm.
Szybki podgląd
Wykonane z masywnej stali grabie DR-M 35 multi-star® o szerokości roboczej 35 cm nadają się szczególnie do grabienia, rozdrabniania, wyrównywania grządek.
Szybki podgląd
Wykonane z masywnej stali grabie DS-M 19 multi-star® o szerokości roboczej 19 cm nadają się szczególnie do grabienia, rozdrabniania, wyrównywania grządek.
Szybki podgląd
Wykonane z masywnej stali grabie kabłąkowe DO-M 40 multi-star® firmy WOLF-Garten o szerokości roboczej 40 cm nadają się szczególnie do grabienia, rozdrabniania i wyrównywania grządek.
Szybki podgląd
Wykonane z masywnej stali grabie kabłąkowe DO-M 40 multi-star® firmy WOLF-Garten o szerokości roboczej 40 cm nadają się szczegónie do grabienia, rozdrabniania i wyrównywania grządek. Do tego narzędzia szczególnie polecany jest uchwyt jesionowy.
Szybki podgląd
Oczyszcza niewielkie przerośnięte przestrzenie bez wysiłku.
Szybki podgląd
Wykonane z masywnej stali grabie DR-M 30 o szerokości roboczej 30 cm nadają się szczegónie do grabienia, rozdrabniania, wyrównywania grządek. Do tego narzędzia szczególnie polecany jest uchwyt jesionowy.
Szybki podgląd
Wykonane z masywnej stali grabie DR-M 35 multi-star® o szerokości roboczej 35 cm nadają się szczególnie do grabienia, rozdrabniania, wyrównywania grządek.
Szybki podgląd
Wykonane z masywnej stali grabie DS-M 19 multi-star® o szerokości roboczej 19 cm nadają się szczegónie do grabienia, rozdrabniania, wyrównywania grządek. Do tego narzędzia szczególnie polecany jest uchwyt jesionowy.ZM 150 lub ZM 170.
Szybki podgląd
Dzięki użyciu kultywatora BE-M multi-star® wyposażonego w trzy płaskie zęby nawet średnio trudne gleby można łatwo napowietrzyć i rozdrobnić.
Szybki podgląd
Spulchniacz rozdrabniacz DA-S multi-star® jest prawdziwym multitalentem. Jako uniwersalne narzędzie ogrodowe nadaje się on do przygotowania i pielęgnacji grządek.
Szybki podgląd
Mini grabki to idealne narzędzie dla małych grządek. 5 zębów i wysoka jakość wykonania sprawiają, że można nimi dobrze spulchnić glebę i wybrać resztki trawy, roślin.
Szybki podgląd
Rozkopywanie, spulchnianie i napowietrzanie gleby - to czynności, które można wykonać mini trójzębem WOLF-Garten. Posiada trzy wytrzymałe, zakończone ostro zęby.
Szybki podgląd
Zestaw narzędziowy przeznaczony do prac na balkonach i tarasach zawierający trzonek do małych narzędzi multi-star i multi-star mini.
Szybki podgląd
Czyszczenie schodów, odpływów i wąskich ścieżek nie stanowi już problemu dzięki zastosowaniu miotły B 25 M z szerokością roboczą wynoszącą 25 cm.
Szybki podgląd
Czyszczenie grządek, podwórek oraz trawników, a także przykrycie materiału siewnego jest wyjątkowo proste dzięki zastosowaniu miotłobrabi z tworzywa sztucznego Ui-M multi-star. Dzięki 21 wytrzymałym, uformowanym w kształt kosza zębom z tworzywa sztucznego
Szybki podgląd
Czyszczenie grządek, podwórek oraz trawników, a także przykrycie materiału siewnego jest wyjątkowo proste dzięki zastosowaniu miotłobrabi z tworzywa sztucznego Ui-M multi-star®.
Szybki podgląd
Miotłograbie wachlarzowe LD-2K firmy WOLF-Garten idealnie nadają się do pielęgnacji zarośniętych powierzchni. Można je zastosować na małej powierzchni np: do prac na balkonie i tarasie, na grządkach oraz do pielęgnacji grobów.
Szybki podgląd
Miotłograbie wachlarzowe UF-M multi-star® to multitalent do wszsytskich prac czyszczących w ogrodzie, takich jak np. zamiatanie grządek, zmiatanie trawników i zmiatanie ścieżek ścieżek.
Szybki podgląd
Dzięki zastosowaniu motyczki HU-M 10 o szerokokości roboczej wynoszącej 10 cm możliwe plewienie w pobliżu roślin bez ryzyka uszkodzenia ich liści, kwiatów i pąków.
Szybki podgląd
Dzięki zastosowaniu motyczki HU-M 15 o szerokokości roboczej wynoszącej 15 cm możliwe plewienie w pobliżu roślin bez ryzyka uszkodzenia ich liści, kwiatów i pąków. Nierdzewny nóż ze stali szlachetnej jest wymienny.
Szybki podgląd
Wytrzymała motyczka HW-M 15 o szerokokości roboczej wynoszącej 15 cm, posiadająca odporny nóż do plewnienia tnie także uporczywie powracające chwasty. Ostry nóż ze stali szlachetnej jest wymienny.
Szybki podgląd
Motyczka podwójna LN-2K firmy WOLF-Garten to doskonałe narzędzie zarówno do pielenia i obsypywania za pomocą łopatki oraz do spulchniania za pomocą ostro zakończonych zębów.
Szybki podgląd
Przesuwana motyka usuwa głęboko zakorzenione chwasty podczas spulchniania gleby.
Szybki podgląd
Motyka kabłąkowa HO-M 15 z serii multi-star® to idealne narzędzie do plewienia pomiędzy rzędami roślin. Zastosowany w narzędziu wymienny, nierdzewny nóż ze stali szlachetnej, umożliwia pracę na szerokości 15 cm.
Szybki podgląd