.

ODSTRASZAJĄCE

Preparaty odstraszające. Kret, kuna, gołębie, psy i koty, meszki, komary, kleszcze. Świeca Citronella na komary. Pochodnia bambusowa Citronella. Środki do odstraszania. Śląskie. Sklep ogrodniczy internetowy AGRO PROJEKT.

Aktywne filtry

Karbid granulowany
Szybki podgląd
Płyn bardzo skutecznie odstrasza komary, kleszcze i meszki.
Szybki podgląd
Emituje fale dźwiękowe oraz drgania skutecznie odstraszając szkodniki. Działa w sposób przyjazny dla środowiska, bez konieczności użycia środków chemicznych. Szczelna obudowa zapewnia sprawne działanie przez wiele miesięcy niezależnie od pory roku
Szybki podgląd
Emituje fale dźwiękowe oraz drgania skutecznie odstraszając szkodniki. Działa w sposób przyjazny dla środowiska, bez konieczności użycia środków chemicznych.
Szybki podgląd
Odstraszacz na krety zasilany energią słoneczną. Akumulator zapewnianieprzerwaną pracę w dzień i w nocy. Emituje fale dźwiękowe oraz drgania, któreskutecznie odstraszają szkodniki.
Szybki podgląd
Innowacyjny aerozol bardzo skutecznie odstrasza komary, kleszcze i meszki.
Szybki podgląd
Preparat o działaniu repelencyjnym. Zastosowana substancja DEET zapewnia długotrwałą ochronę przez komarami, kleszczami i innymi owadami kłującymi. Forma sprayu zapewnia wygodę zastosowania.
Szybki podgląd
Preparat w formie sprayu odstraszający meszki. Wygodny w aplikacji i skuteczny przez długi czas.
Szybki podgląd
Aerozol o podwójnym działaniu, nie tylko odstrasza, ale również zabija kleszcze. Do stosowania na odzież i obuwie, działa od razu po zastosowaniu.
Szybki podgląd
Olej można użyć do lamp olejowych, naftowych i pochodni ogrodowych. Płomień niekopcący, jasny.
Szybki podgląd
Świeca Citronella czerwona w wiaderku na komary Wysokość ~10cm Średnica ~10,5cm Świeca może być używana na zewnątrz, jak również w pomieszczeniu. Ma zapach cytryny.
Szybki podgląd
Świeca może być używana na zewnątrz, jak również w pomieszczeniu. Ma zapach cytryny. Świece Citronella pełnią funkcję odstraszającą komary, ale nie tylko. Ich wygląd i różnorodność kolorów sprawia, że mogą być świetną dekoracją na naszym stole.
Szybki podgląd
Świeca pochodnia bambusowa różowa Wyprzedaż
Pochodnia ogrodowa wykonana jest z bambusa i szklanego pojemnika, w którym znajduje się świeca o zapachu citronella, skutecznie odstraszająca komary. Doskonale nadaje się na letnie wieczory, dzięki czemu można więcej czasu spędzać w ogrodzie lub na tarasi
Szybki podgląd