Filtruj

Marka

Marka

.

Aktywne filtry

Trutka w postaci bloczków woskowych, przeznaczona do zwalczania myszy (Mus musculus/M. m. domesticus), szczura wędrownego (Rattus norvegicus) i szczura śniadego (Rattus rattus).
Szybki podgląd
Stacja deratyzacyjna na myszy i szczury AROX to urządzenie stanowiące skuteczną formę walki z gryzoniami. Specjalnie zaprojektowana obudowa daje optymalną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Szybki podgląd
Trutka w postaci pasty w saszetkach przeznaczona do zwalczania myszy (Mus usculus/domesticus), szczura wędrownego (Rattus norvegicus) i szczura śniadego (Rattus rattus).
Szybki podgląd
Tradycyjna drewniana łapka przeznaczona do mechanicznego usuwania myszy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Opakowanie zawiera 2 sztuki.
Szybki podgląd
Odstraszający także nornice oraz inne gryzonie, występujące na terenach rekreacyjnych, w parkach, ogrodach, polach golfowych, boiskach sportowych, obiektach hydrotechnicznych itp.
Szybki podgląd
Płyn odstrasza krety występujące na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Wlany do tunelu skutecznie odstrasza krety zapachem.
Szybki podgląd
Środek na krety i gryzonie polne w formie świecy o działaniu gazowym.Środek na krety i gryzonie polne w formie świecy o działaniu gazowym.
Szybki podgląd
Kreto-Szok to produkt, który odstraszy kreta na obszarze nawet 1000m2 (do 36m średnicy).
Szybki podgląd
Tradycyjnie sprawdzona konstrukcja, na odpowiednim gatunku drewna.
Szybki podgląd
Płyn stanowi skuteczną, gotową do użycia przynętę, w celu zwalczania myszy i szczurów.
Szybki podgląd