.

DO SIEWU I ROZSAD

Ziemia do wysiewu, gleba do rozsad. Podłoże do siewu i pikowania. 5l, 20l, 50l. Śląskie. Sklep ogrodniczy internetowy AGRO PROJEKT.

Aktywne filtry

COMPO SANA 2w1 Doniczka z podłożem do roślin jest produktem gotowym do użycia. Specjalnie zaprojektowana doniczka z wytrzymałego tworzywa zawiera najwyższej jakości podłoże torfowe wzbogacone o startową dawkę nawozu, perlit oraz aktywator korzeni.
Szybki podgląd
Profesjonalne, gotowe podłoże do wysiewu nasion warzyw, jak również nasion roślin ozdobnych. Niski poziom zasolenia dostosowano do wczesnych faz rozwojowych roślin.
Szybki podgląd
Podłoże przeznaczone do wysiewu nasion warzyw i roślin ozdobnych, stąd jego bardzo drobna struktura i obniżone zasolenie. Do wyrobu dodaje się drobny piasek kwarcowy, nawóz wieloskładnikowy i mikroelementy.
Szybki podgląd
Podłoże jest przeznaczone do wysiewu nasion ziół i warzyw w uprawach ekologicznych. Powstaje w całości z komponentów naturalnych. Nie zawiera nawozów mineralnych.
Szybki podgląd

Podłoże do wysiewu, sadzenie i pikowania to substrat dostosowany do roślin wrażliwych na działanie soli oraz o niewielkim i średnim zapotrzebowaniu na substancje odżywcze.

Szybki podgląd