.

DROBNE NARZĘDZIA OGRODNICZE

Drobne narzędzia ogrodnicze. Pikownik, grabki, kultywator, widełki, motyczka, zestaw narzędzi, łopatka mała, łopatka szeroka, chwastownik, sadzarka do cebul, saperka szpiczasta, flancownik, grabie mini, pielnik, spulchniacz. Cellfast. Śląskie. Sklep ogrodniczy internetowy AGRO PROJEKT.

Aktywne filtry

Wysokość ~23cm. Wysokość robocza ~15,5cm.
Szybki podgląd
24,39 zł
Do grabienia, spulchniania, wyrównywania małych powierzchni ziemi, zęby z wysokiej jakości stali nierdzewnej posiadają łagodne krawędzie bezpieczne dla roślin.
Szybki podgląd
24,39 zł
Do aeracji, spulchniania ziemi, pomaga usunąć płytko ukorzenione chwasty i przygotować grządki pod wysiew nasion, zęby z wysokiej jakości stali nierdzewnej posiadają łagodne krawędzie bezpieczne dla roślin.
Szybki podgląd
24,39 zł
Do spulchniania, sadzenia i pielenia, system SAFETOUCH™ zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania, a także zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami, zęby z wysokiej jakości stali nierdzewnej posiadają łagodne krawędzie bezpieczne dla roślin.
Szybki podgląd
Bardzo dobry produkt ułatwiający sadzenie cebul.
Szybki podgląd
27,50 zł
Saperka jest przydatnym i funkcjonalnym narzędziem do lekkich prac w ogrodzie i terenie. Lekka i wytrzymała konstrukcja oraz niewielkie rozmiary pozwalają na używanie jej w trudno dostępnych miejscach.
Szybki podgląd
Dzięki zastosowaniu flancownika automatycznego FH-N firmy WOLF-Garten sadzenie przebiega bardzo łatwo. Doskonale sadzi się cebulki o średnicy do 6 cm.
Szybki podgląd
Mini grabki to idealne narzędzie dla małych grządek. 5 zębów i wysoka jakość wykonania sprawiają, że można nimi dobrze spulchnić glebę i wybrać resztki trawy, roślin.
Szybki podgląd
Pielnik KS-2K firmy WOLF-Garten to wytrzymałe urządzenie przeznaczone jest do wyrywania chwastów z ciężkich gleb. Trzystrefowy uchwyt jest specjalnie dopasowany do konturów palców i służy jako ochrona dłoni.
Szybki podgląd
Widełki do przesadzania WOLF-Garten LU-2B zaprojektowane zostały do sadzenia i przesadzania roślin doniczkowych. Trzystrefowy uchwyt jest specjalnie dopasowany do konturów palców i służy jako ochrona dłoni.
Szybki podgląd