.

Substral Roundup Hobby 1l

Roundup Hobby Szybko Działający 6H AL jest środkiemchwastobójczym w formie płynu gotowego do zastosowania, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego i innych uciążliwych chwastów.
33,52 zł
Ilość
19

Substral Roundup Hobby 1l

Roundup Hobby Szybko Działający 6H AL jest środkiemchwastobójczym w formie płynu gotowego do zastosowania, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu właściwego i innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych i ogródków przydomowych. Roundup Hobby Szybko Działający 6H AL stosuje się również w celu zniszczenia chwastów i zbędnej roślinności rosnącej przy fundamentach budynków, wokół domów, wzdłuż płotów i innych ogrodzeń, między płytami chodników, na terenie obejścia i dróg dojazdowych, wokół drzew i kęp kwiatów, pod żywopłotami i krzewami ozdobnymi.

Roundup Hobbby Szybko Działający 6H AL jest herbicydem nieselektywnym. W przypadku dostania się środka na części zielone roślin uprawnych następuje ich uszkodzenie, a nawet całkowite zniszczenie. Dlatego szczególnie ważne jest prawidłowe przeprowadzenie opryskiwania tzn. w dzieł bezwietrzny i z zastosowaniem osłon zapobiegających zwiewaniu rozpylonej cieczy użytkowej na rośliny uprawne rosnące w pobliżu.

Zawartość pojemnika 1 litrowego wystarcza do opryskania 20 m2 powierzchni.

5411773159010
19 Przedmioty