.

Substral Roundup Żel gotowy do użycia 140ml

Roundup ŻEL idealnie nadaje się do zwalczania chwastów rosnących pomiędzy roślinami.
27,00 zł
35,00 zł
Brutto
Ilość
17

Substral Roundup Żel gotowy do użycia 140ml

Zwalcza chwasty jednym dotykiem.

Zadbany ogród,  który będzie pięknie wyglądał, to marzenie wielu osób . Na tej drodze częstym problem są chwasty, które wyrastają dosłownie  wszędzie, rosną  większe niż nasze kwiaty i zagłuszają  ich wzrost. Dodatkowo  konkurują o składniki odżywcze z gleby i światło.

Do tej pory największym problem było pozbycie się chwastów pomiędzy użytecznymi roślinami  na skalniakach, rabatach i  grządkach . Praktycznie jedynym dostępnym sposobem było ich mechaniczne usuwanie.  Jednakże najczęściej  trudno jest wyrwać chwasty wraz z całą bryłą korzeniową. Jeśli nie uda się nam przeprowadzić  skutecznie tej operacji, to z dużym prawdopodobieństwem chwasty znów odrosną.
W takich przypadkach oprysk ROUNDUPEM chwastów w celu zwalczenia również ich korzeni  był bardzo utrudniony, gdyż mógł  uszkodzić pobliskie rośliny.  Dlatego też zaistniała potrzeba wprowadzenia preparatu w nowej formie użytkowej,  nie będącej wodnym roztworem spływającym po liściach, a który można by jednocześnie selektywnie zastosować na chwasty  bez ryzyka uszkodzenia pobliskich roślin.
Stąd powstał pomysł  zagęszczenia Roundupu i podania go w formie ŻELu jako precyzyjnego narzędzia do zwalczania chwastów wraz z korzeniami. 

Roundup ŻEL  idealnie nadaje się do zwalczania chwastów rosnących pomiędzy roślinami.
Użycie tego nowatorskiego preparatu jest bardzo proste – WYSTARCZA TYLKO JEDNO DOTKNIĘCIE , żel przyklei się do liścia, a chwast zacznie usychać wraz z korzeniami.

5411773110745
17 Przedmioty

Zobacz także