Agro-Projekt pracownia autorska architektury krajobrazusiedziba

Firma Agro-Projekt działa na rynku od 1999 r. i zajmuje się profesjonalnym projektowaniem obiektów architektury krajobrazu. Wykonujemy realizacje kompleksowo zaczynając od koncepcji i projektu wykonawczego, nadzoru autorskiego poprzez aranżację a kończąc na pielęgnacji terenu zieleni. Realizujemy projekty zieleni miejskiej, zieleni parkowej, zieleni pod ochroną konserwatorską, inwentaryzacji zieleni, przebudowy drzewostanu dla miast.

listek

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w projektowaniu i realizacji ogrodów prywatnych, ogrodów tarasowych, zieleni w biurach. Nasza firma posiada w swoim dorobku projekty trzech międzynarodowych wystaw zieleni dla branży ogrodniczej. Jako projektanci architekci krajobrazu i wykonawcy obiektów architektury krajobrazu należymy do  Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu, którego jesteśmy aktywnymi członkami od 2009 roku.

listek

Naszym głównym celem jest działanie na rzecz podnoszenia jakości krajobrazu jak i propagowanie idei tworzenia obiektów architektury krajobrazu oraz promowanie standardów w zakresie projektowania i wykonawstwa.

Miasta w pobliżu naszego Centrum Ogrodniczego:
Sosnowiec, Czeladź, Katowice, Świerklaniec, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom.