Centrum Ogrodnicze i Krajobrazowe

siedziba

Od 2015 r. postanowiliśmy poszerzyć działalność i kontynuować rodzinne tradycje szkółkarsko - ogrodnicze. Centrum Ogrodnicze i Krajobrazowe powstało w Siemianowicach Śląskich przy ul. H. Krupanka 84a. Centrum Ogrodnicze zajmuje się sprzedażą roślin z rodzinnej produkcji Grupy Kapias oraz innych kwalifikowanych szkółek Związku Szkółkarzy Polskich.

listek

W centrum ogrodniczym prowadzimy również sprzedaż materiału nasiennego wiodących firm GRANUM, VILMORIN, ROLTICO i LEGUTKO oraz nawozów ogrodniczych firm INCO S.A azofoska, SUBSTRAL, VILLA, AGRECOL, COMPO. Posiadamy również w swoim asortymencie środki ochrony roślin BAYER, SUBSTRAL i AGRECOL, narzędzia ogrodnicze WOLFGARTEN i CELLFAST, donice ogrodowe, tkaniny i agrowłókniny AGRIMPEX. Jesteśmy dystrybutorem wysokogatunkowych podłoży ogrodniczych do wszystkich rodzajów roślin firmy HOLLAS i OGROPLANT.

listek

siedziba

Oprócz materiałów ogrodniczych posiadamy w sprzedaży wiele artykułów dekoracyjnych. Wykonujemy również artystyczne i oryginalne dekoracje roślinne jak: kompozycje kwiatowe, wianki, stroiki, dekoracje świąteczne i okolicznościowe. Możemy poszczycić się zdobyciem srebrnego medalu w międzynarodowym konkursie florystycznym HORTIEXPO oraz wyróżnieniami w wielu innych konkursach.

listek

Do obejrzenia naszych kompozycji, roślin i życia centrum zapraszamy na Facebook gdzie w galerii udostępniamy wszystkie aktualności. 

listek

W wyborze asortymentu kierujemy się tylko jakością. Najlepszej jakości materiałem roślinnym i artykułami ogrodniczymi pragniemy zadowolić swoich klientów. Podobnie jak brzmi hasło naszej firmy „MAMY SERCE DO ZIELENI” pasją w hodowli roślin, profesjonalną obsługą i poradą zawsze służymy naszym klientom.

Serdecznie Zapraszamy