.

Donica podświetlana lux

Oczekiwanie na dostawę
Donice podświetlane mogą służyć zarówno jako prestiżowy pojemnik na rośliny lub jako innowacyjna i designerska lampa podłogowa. Ciekawym rozwiązaniem może tez być użycie pojemników jako stolika ze szklanym blatem.
447,15 zł
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Wyjątkowa wysoka podświetlana donica o okrągłej podstawie

Wysokość: 80cm
Średnica: 43cm
Kolor: mleczny biały (naturalny)

Donice podświetlane mogą służyć zarówno jako prestiżowy pojemnik na rośliny lub jako innowacyjna i designerska lampa podłogowa. Ciekawym rozwiązaniem może tez być użycie pojemników jako stolika ze szklanym blatem. Donica posiada dziurkę i system rurek służący do odprowadzania nadmiaru wody. ​Dzięki odpowiednim materiałom (najwyższej jakości polietylen) i odpowiednim standardom wykonania, donica jest odporna na niemal wszelkie urazy mechaniczne jak i czynniki atmosferyczne w tym  - co bardzo istotne - jest mrozoodporna. Donica jest stabilna i posiada tzw. podwójne dno (na wysokości ok 2/3 wysokości) ułatwiające sadzenie roślin (bezpośrednio w ziemi  lub pośrednio w plastikowym wkładzie) lub innych dekoracji.

Kabel: 3 m (wtyczka odporna na czynniki atmosferyczne)

Artykuły z kolekcji Lux stanowią eleganckie i niebanalne uzupełnienie przestrzeni, w której są wyeksponowane - wraz z efektowną rośliną tworzą klimat miejsca o najwyższym standardzie i dobrym guście.

101995

Zobacz także